Detaljer

  • Bedrift
    Færder kommune
  • Søknadsfrist
    31.12.2020
  • Sted:
    NØTTERØY
  • Stillingstype:
    Dag
  • Bransje:
    Offentlige tjenester og forvaltning
  • Utdanningskrav:
    Påkrevet
  • Arbeidserfaring:
    Ønskelig
  • Fylke:
    VESTFOLD OG TELEMARK
  • Arbeidssted:
    NØTTERØY
  • Land:
    NO
  • Antall stillinger:
    1
  • karriere-kode:
    3088207
  • Se her for andre jobber fra Færder kommune

Vikarer skole og SFO - høst 2020

Vi er interessert i å komme i kontakt med personer som ønsker å arbeide som vikarer. Vi trenger vikarer for lærere i både barne- og ungdomsskolene og assistenter/fagarbeidere i skole og SFO. Personer som skal vikariere for lærere, må minimum ha 3-årig videregående skole, evt godkjent studiekompetanse. Det vil dreie seg både om kortere vikariater og vikariater av en viss varighet.

Alle som ønsker å stå på vikarliste, må først bli intervjuet. Interesserte bes henvende seg til noen av de følgende personer for ytterligere informasjon og/eller å gjøre avtale om tispunkt for intervju:

Ungdomsskolene

Borgheim ungdomsskole: Pål Nesse pal.nesse@faerder.kommune.no

Teigar Ungdomsskole: Erling Hoff erling.hoff@faerder.kommune.no

Tjøme ungdomsskole: Ragnar Ytrehus ragnar.ytrehus@faerder.kommune.no

 

Barneskolene

Brattås skole: Linda Helen Myrvollen linda.helen.myrvollen@faerder.kommune.no

Føynland skole: Vibeke Warland Soma vibeke.warland.soma@faerder.kommune.no

Herstad skole: Unni Skogbakke unni.skogbakke@faerder.kommune.no

Lindhøy skole: Arnt Brede Opdahl arnt.opdahl@faerder.kommune.no

Oserød skole: Tom Olav Andreassen tom.o.andreassen@faerder.kommune.no

Teie skole: Gry Camilla Samuelsen gry.camilla.samuelsen@faerder.kommune.no

Torød skole: Steinar U. Olsen steinar.ulvahaug.olsen@faerder.kommune.no

Vestskogen skole: Hilde Marie Westhagen-Kirkevold Hilde.marie.westhagen-kirkevold@faerder.kommune.no

 

Personer som ønsker å vikariere i både barne- og ungdomsskole, må gjøre avtale om to intervjuer.

Ved fremmøte til intervju må det legges frem CV, samt kopier av attetser og vitnemål.Det må fremlegges politiattest iht Opplæringslova §10-9, før en kan bli ført opp på vikarliste,