Detaljer

  • Bedrift
    Aure kommune
  • Søknadsfrist
    31.12.2021
  • Sted:
    AURE
  • Stillingstype:
    Varierende arbeidstid
  • Bransje:
    Offentlige tjenester og forvaltning
  • Utdanningskrav:
    Påkrevet
  • Arbeidserfaring:
    Ønskelig
  • Fylke:
    MØRE OG ROMSDAL
  • Arbeidssted:
    AURE
  • Land:
    NO
  • Antall stillinger:
    1
  • karriere-kode:
    3442843
  • Se her for andre jobber fra Aure kommune

Tilkallingsvikarer 2021

Beskrivelse
Dette er en fellesannonse der du som ønsker å være tilkallingsvikar i Aure kommune kan melde din interesse.
Dersom søknaden din er av interesse, vil du bli kontaktet for samtale/intervju. 

Oppvekstsektoren består av:
4 kommunale barnehager:  Nordlandet barnehage, Stemshaug barnehage, Aure sentrumsbarnehage, Steinhaugen barnehage.*
4 skoler: Nordlandet skole, Voksenopplæringen, Aure barne- og ungdomsskole, Tustna barne- og ungdomsskole. 

Pleie- og omsorgstjenesten består av:
Hjemmetjenesten, Aure og Tustna.
Habiliterings- og demensomsorg.
Sykehjemmet på Aure.
Tustna omsorgssenter - hjemmetjeneste og sykehjem

Andre tjenester:
FDV renhold.
FDV eiendom.
FDV kommunalteknikk.
Kulturskolen.

Vi søker etter tilkallingsvikarer som kan stille på kort varsel til kortere og lengre vikariater ved fravær hos de faste ansatte i virksomhetene i Aure kommune. 
Aktuelle søkere vil bli kontaktet av leder for den enkelte virksomhet ved behov.

Informasjon
Din søknad vil gjelde fram til og med 31.12.2021.
Dersom du fortsatt er interessert i å bli tilkallingsvikar, må du søke på nytt i 2022.
Du ønskes velkommen som søker på utlyste stillinger dersom du er kvalifisert til disse.

Kontaktpersoner:

Ina Sjøholt Ulfsnes, leder, habilitering og demens, tlf. 48075071ina.ulfsnes@aure.kommune.no

Bodil Stensby, Styrer ved Aure sentrumsbarnehage, tlf. 71647660, bodil.stensby@aure.kommune.no

Silje Fjelnset, leder sykehjem, tlf. 48995305, silje.fjelnset@aure.kommune.no

Marit Raanes Strømmen, fagleder oppvekst, tlf. 93400879, marit.strommen@aure.kommune.no

Ingvar Våg, leder FDV Eiendom, tlf. 91881429, ingvar.vag@aure.kommune.no

Jan Erik Kjønsvik, leder kommunalteknikk, tlf. 46817289, jan.erik.kjonsvik@aure.kommune.no

Susanne Schmidt, renholdsleder, tlf. 41596448, susanne.schmidt@aure.kommune.no

Nina Skipnes, styrer ved Stemshaug barnehage, tlf. 45281099, nina.skipnes@aure.kommune.no

Inger Johanne Tøndel, styrer ved Nordlandet barnehage, tlf. 90047074, inger.johanne.tondel@aure.kommune.no

Åse Kalvik, leder hjemmetjenesten, tlf. 98253900, aase.kalvik@aure.kommune.no

Heidi Målen, styrer ved Steinhaugen barnehage, tlf. 98063114heidi.malen@aure.kommune.no

Gunn Sjøli Dromnes, rektor ved Nordlandet skole, tlf. 97738300gunn.sjoli.dromnes@aure.kommune.no

Mille Aarvåg, rektor ved ABUS, tlf. 48074603mille.aarvag@aure.kommune.no

Hugo Dahlheim, rektor ved TBUS, tlf. 45473848hugo.dahlheim@aure.kommune.no

Eva Berg, enhetsleder oppvekst og integrering, tlf. 93432462, eva.berg@aure.kommune.no

 Du ønskes velkommen som søker på utlyste stillinger dersom du er kvalifisert til disse. 

Søknad sendes

Aure kommune godtar kun elektroniske søknader. (Godkjente vitnemål og attester sendes ved forespørsel eller tas med på intervju). 

Innsendte opplysninger behandles i henhold til offentlighetsloven. Vi gjør oppmerksom på at navn på søkere kan bli offentliggjort i henhold til offentlighetsloven § 25. 

Tilsetting skjer i h.h.t. en hver tid gjeldende lover, avtaler og regelverk.