Detaljer

  • Bedrift
    Hol kommune
  • Søknadsfrist
    14.03.2021
  • Sted:
    GEILO
  • Stillingstype:
    Skift / turnus / arbeidstidsordning
  • Bransje:
    Offentlig forvaltning - Kommuneadministrasjon
  • Utdanningskrav:
    Påkrevet
  • Arbeidserfaring:
    Ønskelig
  • Fylke:
    VIKEN
  • Arbeidssted:
    GEILO
  • Land:
    NO
  • Antall stillinger:
    1
  • karriere-kode:
    3406370
  • Se her for andre jobber fra Hol kommune

Sommervikarer i Hol kommune 2021

Sommervikar i Hol kommune 2021

Hol kommune søker sommervikarer til ferieavviklingen i ukene 24-35 i følgende avd :

Helse- og omsorgsetaten trenger vikarer i hjemmesykepleien, som hjemmehjelp, i omsorgsboligene, på Kringlemyr 8 og 10, på Geilotun Bo - og behandlingssenter, på Høgehaug Bo - og behandlingssenter, i boliger for psykisk utviklingshemmede og demente (barnebolig, Steensheim, Kringlemyr, Haugtun og Furumo).

Teknisk etat trenger vikarer til diverse forefallende arbeid på driftsavdelingene i Hol og på Geilo, og ved vann og avløp (renseanlegget) på Geilo. Eiendomsavd. trenger noen renholdere og en maler, evt også Tilkallingsvikarer på renhold .

Hol og Ål felleskjøkken trenger vikarer på hovedkjøkkenet i Hol, her vil arbeidet bestå i matlaging, pakking av middager, rydding og vasking. I kantina, ved Ål bu- og behandlingssenter, vil arbeidet bestå av bestilling av matvarer og utlevering av tørrvarer til avdelingene. Vi trenger også en sjåfør til å kjøre ut mat 2 dager i uka i ferieavviklingen.

Vi søker etter :
• Personer med helsefaglig utdanning, gjerne høyskoleutdanning
• Studenter som studerer helsefaglige fag, og eldre skoleungdommer
• Håndverkerutdanning, gjerne fagarbeidere
• For vikariatene i hjemmetjenesten, på teknisk etat og sjåføren ved felleskjøkkenet, kreves det sertifikat kl B
• Andre kan også søke

Vi tilbyr :
• Engasjerte kollegaer
• Spennende arbeidsoppgaver
• Tarifflønn

Søknadsfrist : 14.03.21.

Vennligst merk søknaden med «Sommervikar», og oppgi i prioritert rekkefølge hvor du ønsker å jobbe, hvis du kan tenke deg å jobbe ved flere avdelinger.

For evt. spørsmål, kontakt avd. lederne under :

Helse- og omsorgsetaten:
Geilotun bo – og behandlingssenter:
Jens-Erik Simonsen, tlf 32 09 23 09, mob 402 22 654, epost: jens-erik.simonsen@hol.kommune.no

Høgehaug bo- og behandlingssenter:
Eva Tvedt, tlf 32 09 22 14, mob 959 80 023, epost: eva.tvedt@hol.kommune.no

Hjemmetjenesten:
Randi K. Michelsen, tlf 32 09 22 97, mob 959 80 049, epost : randi-keil.michelsen@hol.kommune.no

Miljøterapitjenesten:
Jane- Suzanne Daykin, tlf 32 09 22 26, mob 959 80 035, epost: jane-suzanne.daykin@hol.kommune.no 

Teknisk etat:
Driftsavd:
Trygve Hagen, tlf 32 09 21 31, mob 909 27 497, epost: trygve.hagen@hol.kommune.no

Renseanlegget Geilo:
Jan Ingvar Dokken, mob 959 80 911, epost: jan.ingvar.dokken@hol.kommune.no

Eiendomsavd., renhold:
Rita T. O. Sletto, mob 992 45 495, epost: rita.tone.sletto@hol.kommune.no

Eiendomsavd., vedlikehold:
Paul Arne Overvoll, mob 959 80 044, epost: paul-arne.overvoll@hol.kommune.no

Hol og Ål felleskjøkken :
Solveig Fossgård, tlf 32 09 22 09, mob 908 30 211, epost: solveig.fossgaard@hol.kommune.no


Hol kommune har tatt i bruk nytt rekrutteringssystem, så vennligst benytt dette, dvs gå på hjemmesiden til Hol kommune eller rett hit: https://hol.easycruit.com/ , velg den stillingen du vil søke på, og trykk på den grønne knappen oppe til høyre: Søk her, godta personvernreglene, trykk Neste. (du trenger ikke opprette bruker først)

Kopi av attester og vitnemål tas med til intervju. Vitnemål og attester returneres ikke.