• Bedrift
    Sunnfjord kommune
  • Søknadsfrist
    02.04.2022
  • Sted:
    FØRDE
  • Stillingstype:
    Skift/turnus
  • Bransje:
    Offentlig forvaltning - Kommuneadministrasjon
  • Utdanningskrav:
    Påkrevet
  • Arbeidserfaring:
    Ønskelig
  • Fylke:
    VESTLAND
  • Arbeidssted:
    FØRDE
  • Land:
    NO
  • Antall stillinger:
    1
  • karriere-kode:
    4268485
  • Se her for andre jobber fra Sunnfjord kommune

Sommarvikarar 2022

Sunnfjord kommune

Offentlig forvaltning - Kommuneadministrasjon

Våre flinke og engasjerte medarbeidarar treng å vite at jobben deira blir godt iveretatt når dei tar ferie til sommaren. Vi treng difor vikarar som vil jobbe hos oss i forbindelse med ferieavvikling sommaren 2022. Ein sommarjobb hos oss kan gjere vegen til fast jobb kortare!

Sunnfjord sine omsorgssenter søker sommarvikarar ved følgande einingar:
  • Naustdal omsorgssenter
  • Sande omsorgssenter 
  • Skei omsorgssenter
  • Førde omsorgssenter, langtid
  • Førde omsorgssenter, korttid
  • Førde omsorgssenter, skjerma
Vi kan tilby:
  • 80 - 100 % vikariat
  • opplæring med løn
  • aktivt miljø og spennande oppgåver
  • bonusordning
  • eigen lønsstige for sjukepleiestudentar
Vi ser etter deg som er:
  • fleksibel
  • god til å samarbeide
  • god til å kommunisere på norsk, både munnleg og skriftleg

Vi treng vikarar frå og med veke 25 til og med veke 32. Søkarar som kan jobbe i heile ferieperioden kan bli prioriterte. Det er difor viktig at du opplyser om dette i søknaden.

Kontaktpersonar

Førde omsorgssenter, langtid: Una Holmelid, tlf. 90 84 361, e-post una.holmelid@sunnfjord.kommune.no

Førde omsorgssenter, korttid: Gunn Beathe Bruland , tlf. 474 67 361, e-post gunn.beathe.kapstad.bruland@sunnfjord.kommune.no

Førde omsorgssenter, skjerma: Britt Sissel Sunde, tlf. 474 67 361, e-post britt.sissel.sunde@sunnfjord.kommune.no

Naustdal omsorgssenter: Renate Kvalstad, tlf. 952 47 301, e-post renate.kvalstad@sunnfjord.kommune.no

Sande omsorgssenter: Anita Eide Kvamme, tlf. 970 54 121, e-post anita.eide.kvamme@sunnfjord.kommune.no

Skei omsorgssenter: Wenche Farsund, tlf. 57 72 64 62/413 22 567, e-post wenche.farsund@sunnfjord.kommune.no

 

Politiattest vert krevd før start i stilling.

Vi tilset fortløpande så det er ingen grunn til å vente med å søke!  
  • Bedrift
    Sunnfjord kommune
  • Søknadsfrist
    02.04.2022
  • Sted:
    FØRDE
  • Stillingstype:
    Skift/turnus
  • Bransje:
    Offentlig forvaltning - Kommuneadministrasjon
  • Utdanningskrav:
    Påkrevet
  • Arbeidserfaring:
    Ønskelig
  • Fylke:
    VESTLAND
  • Arbeidssted:
    FØRDE
  • Land:
    NO
  • Antall stillinger:
    1
  • karriere-kode:
    4268485
  • Se her for andre jobber fra Sunnfjord kommune