Ledigt jobb

Utgått annons

Sista ansökningsdag för detta jobbtillfälle har passerat

Kongsberg Gruppen

Młodszy inżynier ds. drillingu

Holdingselskaper

Szukasz pierwszej pracy jako digital drilling engineer?
Sprawdź naszą ofertę!

Zapewniamy pełen pakiet szkoleń, po których będziesz odpowiedzialny za projektowanie, uruchamianie, serwisowanie oraz zdalne wsparcie techniczne (I/II linia wsparcia) na statkach i obiektach typu offshore.

Obowiązki:

  • Praca z cyfryzacją branży morskiej, offshorowej
  • Praca z 1 i 2 linia wsparcia technicznego klienta
  • Monitoring przesyłania danych oraz analizy dla big data
  • Administrowanie serwerów sieciowych
  • Tworzenie aplikacji, które zmieniają branżę

Nasze wymagania:

  • Studiujesz lub jesteś absolwentem/ką kierunków technicznych: wiertnictwo, nafta, gaz, geologia lub pokrewne (idealnie jeśli jesteś absolwentem/ką AGH)
  • Znasz podstawy z dziedziny sieci komputerowych oraz baz danych
  • Bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie (B2 min.)
  • Jesteś gotowy do sporadycznych wyjazdów zagranicznych

Mile widziane:

  • HyperV / VMWare
  • Cisco – podstawy sieci komputerowych
  • Języki programowania (C#, Python, Node.js/AngularJS)

To oferujemy:

  • Skandynawską kulturę pracy
  • Dbałość o work-life balance
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, online kursy angielskiego oraz niemieckiego)
  • Naukę języka Norweskiego w biurze
  • Pełny komplet narzędzi do pracy

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Służbowy telefon i laptop do użytku prywatnego
  • Dofinansowanie obiadów
  • Platforma benefitowa
  • Parking dla pracowników
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Pakiet relokacyjny
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość zakupu akcji Kongsberg Gruppen z 25% rabatem
  • I wiele innych

Świetną atmosferę i kulturę pracy zapewnia fakt, iż:

  • Jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work oraz Great Place To Work dla Millenialsów
  • Jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki
  • Jesteśmy tytułowanym Pracodawcą Pomorza Zachodniego

Link aplikacyjny: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f226b88f639e44cca3df1e80b119fdc7