Vacancy

Kongsberg Gruppen

Junior Technical Writer

Holdingselskaper

Dołaćz do nas jako Junior Technical Writer!
Pod opieką doświadczonych specjalistów po ukończeniu szkolenia będziesz pracować w zadaniach związanych z tworzeniem dokumentacji technicznej.

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie dokumentacji powykonawczej oraz aktualizacja istniejącej dokumentacji (upgrades) w oparciu o obowiązujące zasady i standardy
  • Opracowywanie dokumentacji do dostarczanych systemów, produktów HW i SW
  • Tworzenie przyjaznej dla użytkownika treści, która spełnia potrzeby odbiorców
  • Ocena aktualnej treści i sugerowanie ulepszeń
  • Rejestracja dokumentacji poddostawców
  • Wewnętrzne sprawdzanie dokumentacji
  • Stała współpraca z Project Managerami, Product Advisorami, Inżynierami, Kontrolerami Dokumentacji oraz innymi osobami zaangażowanymi w projekt

Kwalifikacje i doświadczenie:

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny)
  • Posiadasz doświadczenie w branży w pisaniu dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Samodzielność w tworzeniu dokumentacji końcowej w oparciu o odpowiednie informacje i rysunki techniczne
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i rozumienia złożonych tematów
  • Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej, z dbałością o szczegóły
  • Doświadczenie w pracy z inżynierami
  • Zdolność do samodzielnej pracy, a także w zespole
  • Znajomość MS Office, Teams itp.

Docenimy, jeśli dodatkowo:

  • Masz doświadczenie w używaniu narzędzi XML, edytora Oxygen XML Author i Adobe InDesign

To oferujemy:

  • Wspieramy pasje sportowe. U nas możesz strzelać goale, biegać dystanse lub machać rakietką. Masz pomysł? Zgłoś! Być może są wśród nas podobni pasjonaci.
  • Dbamy o Twoje zdrowie. Poza prywatną opieką medyczną oraz możliwością przystąpienia do ubezpieczenia na życie, dbamy o Twoje zdrowie poprzez cykliczne programy wellbeing’owe
  • Szanujemy Twój prywatny czas. Potrzebujesz załatwić coś przed rozpoczęciem dnia bądź po prostu lubisz pospać dłużej? Świetnie się składa. Możesz rozpocząć pracę nawet o 9, a do tego z domu (w ramach pracy hybrydowej).
  • Jeśli potrzebujesz wyjść wcześniej z pracy – taka możliwość również istnieje.
  • Celebrujemy z Tobą ważne chwile.
  • Jeśli powiększyła Ci się rodzina bądź świętujesz jubileusz pracy, otrzymasz od nas miłą niespodziankę.
  • Wzrastaj z firmą. Dofinansujemy Twoje studia, szkolenia, treningi.

Świetną atmosferę i kulturę pracy zapewnia fakt, iż:

  • Jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work oraz Great Place To Work dla Millenialsów
  • Jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki
  • Jesteśmy tytułowanym Pracodawcą Pomorza Zachodniego