• Company
    Kongsberg Gruppen
  • Application deadline
    14.07.2023
  • Position function
    IT
  • Industry
    Holdingselskaper
  • Educational qualification
    Påkrevet
  • Work experience
    Ønskelig
  • Address
    , Szczecin, West Pomerania (Poland)
    zachodniopomorski
    search.country.POLSKA
  • Number of positions
    1
  • Career-kode
    4466869
  • Look here for other jobs from Kongsberg Gruppen
  • Updated 12.04.2023
Vacancy

Expired ad

The application deadline for this job opportunity has passed.

Junior Inżynier ds. Cyfryzacji

Jeśli szukasz niebanalnej pracy by mieć ciekawe życie, podróżować i poznawać świat, zarabiąjąc przy tym pieniądze to postaw na rozwój w firmie z dużymi możliwościami rozwoju i z najnowocześniejszą technologią dostępną na rynku.
Zapewniamy pełen pakiet szkoleń, po których będziesz odpowiedzialny za projektowanie, uruchamianie, serwisowanie oraz zdalne wsparcie techniczne (I/II linia wsparcia) na statkach i obiektach typu offshore.

Zakres obowiązków:

  • Cyfryzacją branży morskiej, offshorowej
  • Techniczne wsparcie klienta (1 i 2 linia)
  • Projektowanie aplikacji webowych
  • Monitoring przesyłania danych oraz analizy dla big data
  • Administrowanie serwerów sieciowych
  • Tworzenie aplikacji, które zmieniają branże

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Studiujesz lub jesteś absolwentem kierunków technicznych: automatyka, informatyka, statystyka lub pokrewne
  • Znasz zagadnienia z dziedziny sieci komputerowych oraz baz danych
  • Bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie
  • Jesteś gotowy do sporadycznych wyjazdów zagranicznych

Jeśli nie jest Ci obce którekolwiek z poniższych haseł, będzie to Twoim dodatkowym atutem:

  • Windows server (2012/2016), Powershell, Linux, Docker
  • HyperV / VMWare
  • Cisco – podstawy sieci komputerowych
  • Data science, machine learning
  • Języki programowania (C#, Python, Node.js/AngularJS)

To oferujemy:

  • Skandynawską kulturę pracy
  • Dbałość o work-life balance
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, online kursy angielskiego oraz niemieckiego)
  • Naukę języka Norweskiego w biurze
  • Pełny komplet narzędzi do pracy

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Służbowy telefon i laptop do użytku prywatnego
  • Dofinansowanie obiadów
  • Platforma benefitowa
  • Parking dla pracowników
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Pakiet relokacyjny
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość zakupu akcji Kongsberg Gruppen z 25% rabatem
  • I wiele innych

Świetną atmosferę i kulturę pracy zapewnia fakt, iż:

  • Jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work oraz Great Place To Work dla Millenialsów
  • Jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki
  • Jesteśmy tytułowanym Pracodawcą Pomorza Zachodniego

Link aplikacyjny: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ca69ae52e02643cdb8667fb71d792401

  • Company
    14.07.2023
    IT
  • Industry
    Påkrevet
    Ønskelig
  • Address
    1
    4466869