• Company
    Kongsberg Gruppen
  • Application deadline
    16.06.2022
  • Position function
    Ingeniør (alle disipliner)
  • Form of employment
    workTime.Dzień
  • Industry
    Holdingselskaper
  • Educational qualification
    Påkrevet
  • Work experience
    Ønskelig
  • Address
    , Szczecin, West Pomerania (Poland)
    dolnośląski
    search.country.POLSKA
  • Number of positions
    1
  • Career-kode
    4558948
  • Look here for other jobs from Kongsberg Gruppen
  • Updated 01.06.2022
Vacancy

Expired ad

The application deadline for this job opportunity has passed.

Junior Drilling Digital Engineer

Junior Drilling Engineer

Kongsberg Digital jest dostawcą oprogramowania nowej generacji i rozwiązań cyfrowych dla klientów z sektora morskiego, ropy i gazu oraz odnawialnych źródeł energii i usług użyteczności publicznej. W

branży naftowej i gazowej firma Kongsberg Digital jest liderem na rynku rozwiązań do agregacji danych w czasie rzeczywistym, wizualizacji, analizy i doradztwa na wszystkich etapach budowy odwiertów. Naszymi klientami jest wiele największych firm naftowych na świecie. Systemy Kongsberg Digital codziennie monitorują operacje wiertnicze w czasie rzeczywistym dla setek odwiertów. Tysiące użytkowników polega na nas, aby zapewnić stabilne, wysokiej jakości i dobrze działające rozwiązanie.

Zakres obowiązków

Po odbyciu szkolenia, będziesz ściśle współpracować z naszymymi kolegami pracującymi na tym samym stanowisku, project managerami, doradcami technicznymi, partnerami i klientami, aby dostarczać najlepsze w swojej klasie rozwiązania do operacji wiercenia w czasie rzeczywistym w wielu lokalizacjach na całym świecie.

Współpraca odbywać się będzie zarówno w biurze jak i na wyjeździe.

Oto zarys Twoich obowiązków:

-              Wdrażanie i konfigurowanie naszych rozwiązań dla klientów

-              Doradzanie klientowi konkretnych rozwiązań

-              Monitoring przesyłania danych oraz ich analiza

-              Praca z cyfryzacją branży offshorowej

Wymagania:

•          Licencjat technicznej uczelni  (AGH, POLITECHNIKA, UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY)

•             Mile widziana wiedza związana z umiejętnościa konfiguracji sieci lub/ i systemami chmurowymi

•             Mile widziana wiedza z zakresie procesów wiertniczych/ operacji wiertniczych

•             Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1) – to nasz główny język komunikacji w pracy

•             Wysoka motywacja do pracy

•             Dyspozycyjność I gotowośc do wyjazdów – staramy sie zawsze wszystko zaplanować

Nasi pracownicy są zadowoleni z pracy i zostają z nami na długie lata, ponieważ oferujemy:

•             świetną atmosferę w pracy:

jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work 2020,  jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work 2020 dla Millenialsów

               jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki

               jesteśmy Pracodawcą Pomorza Roku 2018

               skandynawską kulturę pracy – zwracamy się do siebie na "Ty" niezależnie od zajmowanego stanowiska i nie mamy dress code’u

•             stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•             prywatną opiekę medyczną z opcją dodatkową dla członków rodziny

•             ubezpieczenie na życie

•             program rekomendacji pracowników

•             wczasy pod gruszą/dofinansowanie urlopu

•             dofinansowanie obiadów i owocowy poczęstunek

•             elastyczne godziny pracy

•             platforma benefitowa

•             komfortowe, nowoczesne biuro z dostępnym chillout roomem

•             telefon i komputer służbowy do użytku prywatnego

•             dbałość o work-life balance

•             zakup akcji Kongsberg Gruppen z 25% rabatem

•             możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, online kursy angielskiego, niemieckiego oraz norweskiego , także dla członków rodziny)

•             prezenty okazjonalne dla naszych pracowników

•             pełny komplet narzędzi do pracy

•             pakiet relokacyjny

•             bonus z okazji narodzin dziecka oraz z okazji śubu

  • Company
    16.06.2022
  • Industry
    Påkrevet
    Ønskelig
  • Address
    dolnośląski
    1
    4558948