• Företag
    Kongsberg Gruppen
  • Ansökningstiden
    31.12.2023
  • Arbetsfunktion
    Ingeniør - elektronikk
  • Bransch
    Holdingselskaper
  • Utbildningskrav
    Påkrevet
  • Arbetserfsrenhet
    Ønskelig
  • Adress
    , Szczecin
    zachodniopomorski
    search.country.POLSKA
  • Antal befattningar
    1
  • Karriere-kod
    4313314
  • Se här för andra jobb från Kongsberg Gruppen
  • Uppdaterad 12.04.2023
Ledigt jobb

Utgått annons

Sista ansökningsdag för detta jobbtillfälle har passerat

Młodszy inżynier serwisu elektroniki morskiej

Dział Wsparcia Klienta pracuje na już istniejących instalacjach na statkach. Implementujemy nowsze rozwiązania, zarówno software’owe jak i hardware’owe, naprawiamy błędy, zmieniamy istniejące rozwiązania i tworzymy nowe aplikacje zgodnie z obowiązującymi nas zasadami i wymaganiami klientów.
Brzmi ciekawie? Dołącz do nas!

Za Twój okres szkoleniowy będą odpowiadać doświadczeni inżynierowie i eksperci z branży, na wsparcie których zawsze możesz liczyć.
Pod naszym nadzorem zostaniesz światowej klasy specjalistą/ką systemów elektroniki/automatyki branży morskiej!

Kogo szukamy:

  • Jesteś absolwentem/ką lub studentem/ką ostatnich lat kierunków technicznych: elektrotechnika, automatyka i robotyka, mechatronika i pokrewne
  • Dobrze znasz język angielski
  • Jesteś dyspozycyjny/a i gotowy/a na częste wyjazdy zagraniczne (głównie do państw Europy i Afryki)
  • Jesteś otwarty/a na naukę nowych rzeczy. Znajomość branży morskiej nie jest wymagana. W ciągu około półrocznego szkolenia nauczymy Cię obsługi naszych systemów i technologii.

Twój zakres obowiązków:

  • Zakres obowiązków inżyniera polega na wykonawaniu serwisów systemów automatyki i uczestniczeniu w projektach na jednostkach morskich takich jak statki handlowe, badawcze, super jachty, statki pasażerskie oraz platformy wiertnicze.
  • Ze względu na konieczność wykonywania serwisów na statkach na całym świecie, oczekujemy dużej dyspozycyjności do wyjazdów.

To
oferujemy:

  • Skandynawską kulturę pracy
  • Dbałość o work-life balance
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, online kursy angielskiego oraz niemieckiego)
  • Pełny komplet narzędzi do pracy

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Służbowy telefon i laptop do użytku prywatnego
  • Dofinansowanie obiadówPlatforma benefitowa
  • Nauka języka Norweskiego w biurze
  • Parking dla pracowników
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Pakiet relokacyjny
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość zakupu akcji Kongsberg Gruppen z 25% rabatem
  • I wiele innych

Świetną atmosferę i kulturę pracy zapewnia fakt, iż:

  • Jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work oraz Great Place To Work dla Millenialsów
  • Jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki
  • Jesteśmy tytułowanym Pracodawcą Pomorza Zachodniego

Link aplikacyjny:

  • Företag
    31.12.2023
  • Bransch
    Påkrevet
    Ønskelig
  • Adress
    , Szczecin
    1
    4313314