Ledigt jobb

Kongsberg Gruppen

Global Customer Support Engineer

Holdingselskaper

Poszukujemy absolwentów, uczniów, studentów ostatnich lat kierunków technicznych, takich jak:

  • Elektrotechnika
  • Elektronika oraz  Teleinformatyka
  • Automatyka i robotyka oraz Mechatronika

Zapraszamy osoby, którzy chcą stać się światowej klasy specjalistami pracującymi na globalnych projektach związanych z instalacją, uruchamianiem i serwisowaniem zaawansowanych systemów i urządzeń Kongsberg na statkach i obiektach offshore na całym świecie.

Praca jako Service Engineer GCS to szansa na rozwijanie wiedzy i umiejętności zdobytych na etapie edukacji, która pozwala przekuć zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyczne aspekty funkcjonowania najnowszych rozwiązań technologicznych w branży Maritime.

Nie musisz znać branży ani systemów Kongsberg,  wystarczy że masz otwarty umysł i chęć do nauki!

Kogo szukamy:

  • Jesteś absolwentem/ką lub studentem/ką ostatnich lat kierunków technicznych tj.: Elektrotechnika, Elektronika, Teleinformatyka, Automatyka i robotyka Mechatronika lub pokrewnych
  • Preferujesz zdobywanie wiedzy i umiejętności praktycznych ponad zdobywanie kolejnych szczebli edukacji
  • Interesują cię zagadania łączące aspekty Automatyki, Mechatroniki, Sterowania – to jest miejsce, w którym będziesz mógł/ogła zgłębiać tę tematykę
  • Oferujemy pracę dla kandydatów z wykształceniem technicznym na różnych poziomach
  • Jeśli znasz język angielski i jesteś dyspozycyjny/a i gotowy/a na wyjazdy zagraniczne po całym świecie – ZAPRASZAMY DO NAS!

Twój zakres obowiązków:

  • Zakres obowiązków inżyniera polega na wykonywaniu instalacji, uruchomień a także serwisów systemów automatyki, elektro-mechanicznych firmy Kongsberg na statkach i obiektach na całym świecie!
    Przydzielamy zadania na poziomie adekwatnym do aktualnej wiedzy i doświadczenia pracownika.
  • Zdalne wsparcie klientów przy wykorzystaniu platformy CRM oraz wykonywania serwisów zdalnych
  • Przygotowywanie dokumentacji i raportów technicznych
  • Dbanie o wysoki poziom i jakość wykonywanych zleceń serwisowych
  • Współpraca z innymi grupami produktowymi i oddziałami firmy w celu wprowadzania usprawnień oraz rozwoju produktów i usług firmy Kongsberg

To oferujemy:

  • Wspieramy pasje sportowe. U nas możesz strzelać goale, biegać dystanse lub machać rakietką. Masz pomysł? Zgłoś! Być może są wśród nas podobni pasjonaci
  • Dbamy o Twoje zdrowie. Poza prywatną opieką medyczną oraz możliwością przystąpienia do ubezpieczenia na życie, dbamy o Twoje zdrowie poprzez cykliczne programy wellbeing’owe
  • Szanujemy Twój prywatny czas. Potrzebujesz załatwić coś przed rozpoczęciem dnia bądź po prostu lubisz pospać dłużej? Świetnie się składa. Możesz rozpocząć pracę nawet o 9, a do tego z domu (w ramach pracy hybrydowej)
  • Jeśli potrzebujesz wyjść wcześniej z pracy – taka możliwość również istnieje
  • Celebrujemy z Tobą ważne chwile.
  • Jeśli powiększyła Ci się rodzina bądź świętujesz jubileusz pracy, otrzymasz od nas miłą niespodziankę
  • Wzrastaj z firmą. Dofinansujemy Twoje studia, szkolenia, treningi

Świetną atmosferę i kulturę pracy zapewnia fakt, iż:

  • Jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work oraz Great Place To Work dla Millenialsów
  • Jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki
  • Jesteśmy Pracodawcą Pomorza Zachodniego