• Bedrift
  • Heltid/Deltid
    Heltid
  • Ansettelsesform
    Fast
  • Bransje
    Holdingselskaper
  • Utdanningskrav
    Påkrevet
  • Arbeidserfaring
    Ønskelig
  • Adresse
    , Warszawa
    mazowiecki
    search.country.POLSKA
  • Antall stillinger
    1
  • karriere-kode
    4825346
  • Se her for andre jobber fra KappAhl AS
  • Oppdatert 19.10.2022
Ledig stilling

Utgått annonse

Søknadsfristen for denne jobbmuligheten er passert

KappAhl AS

Specjalista ds. Marketingu

Kappahl to szwedzka firma modowa obecna na polskim rynku już od 25 lat!

Naszą misją jest oferowanie szerokiej gamy produktów na każdą okazję – ,Fashion fit for life’. W blisko 40 sklepach w Polsce oferujemy produkty od bielizny po okrycia wierzchnie na działach damskim, męskim i dziecięcym.

W naszej pracy, tak jak w naszej ofercie cenimy różnorodność. Jesteśmy elastyczni i umiemy się dostosować do stylu życia naszych klientów i naszych pracowników

W Kappahl stanowimy jedną zgraną ekipę i chętnie zobaczymy Cię w naszym gronie!

KAPPAHL POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO

SPECJALISTY DS. MARKETINGU

w pełnym wymiarze godzin

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie postów, grafik i stories na lokalne konto Facebook.
  • Publikowanie treści na Facebook’u w oparciu o wewnętrzy plan publikacji.
  • Bieżąca analiza wyników działań w zakresie Social Media i wyciąganie wniosków.
  • Budowanie strategii komunikacji na Facebook’u w oparciu o wyniki sprzedaży i kampanie.
  • Organizacja konkursów na Facebook’u dla profilu Kappahl i Newbie.
  • Stały kontakt z klientami z Social Media, moderacja komentarzy, odpowiedzi na pytania.
  • Analiza konkurencji w oparciu o bieżące działania i testowanie różnych rozwiązań.
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami takimi jak agencje reklamowe i podwykonawcy.
  • Tłumaczenie materiałów kampanijnych i ofertowych.
  • Przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby brandów.
  • Aktywne uczestnictwo w bieżących działaniach marketingowych.
  • Współtworzenie eventów PR-owych, działań sprzedażowych typu Live Shopping.
  • Współpraca z lokalną agencją PR w zakresie publikacji i showroom’u.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku w dziale marketingu.
  • Znajomość narzędzia do publikacji treści SoMe (Business Manager, Later).
  • Wiedza z zakresu copywritingu i umiejętność tworzenia ciekawych treści.
  • Doświadczenie w budowaniu treści na Facebook’a.
  • Bardzo dobra znajomość Photoshop lub innego programu graficznego.
  • Samodzielność, pomysłowość, kreatywność, chęć do pracy, dobre umiejętności organizacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Umiejętność obsługi narzędzi do monitorowania social media.
  • Doświadczenie w mediach społecznościowych i doskonałe poruszanie się w nich.

Co Kappahl daje w zamian?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełny etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z wszelkimi benefitami dla pracowników Kappahl.
  • Zniżki na firmowe produkty w ramach pakietu benefitów pracowniczych.
  • Benefity dopasowane do potrzeb pracowników (sportowe, kulturalne, naukowe, kosmetyczne, fryzjerskie)
  • Możliwość atrakcyjnego grupowego ubezpieczenia.
  • Dofinansowanie urlopu wypoczynkowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w bardzo kreatywnym zespole marketingowym Kappahl.
  • Tworzenie cudownych działań z zakresu marketingu i PR’u.

Chcesz poznać inspirujący świat mody i ciekawych ludzi?

Nie czekaj! Zgłoś się już dziś!

Kontakt:

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoją aplikację klikając w link: ZGŁOŚ SIĘ lub prześlij aplikację na adres mailowy: rekrutacja@kappahl.com

Wysyłając swoją aplikację zgadzasz się na przetwarzanie przez KappAhl Polska Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@kappahl.com.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez KappAhl Polska także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zaznaczanie odpowiedniej zgody w formularzu rekrutacyjnym.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  • Bedrift
    KappAhl AS
    30.11.2022
    Marknad
    Heltid
    Fast
  • Bransje
    Påkrevet
    Ønskelig
  • Adresse
    , Warszawa
    mazowiecki
    1
    4825346