Ledig stilling

Utgått annonse

Søknadsfristen for denne jobbmuligheten er passert

Kongsberg Gruppen

Spare Parts Sales Administrator

Holdingselskaper

Dołącz do działu Shared Services jako Spare Parts Sales Administrator!

Spare Parts Sales Administrator jest odpowiedzialny za ofertowanie i sprzedaż części zamiennych w ramach obsługi dostaw Kongsberg Maritime. Ściśle współpracuje z zespołami Service & Spare Parts Sales w Global Customer Support, Działem Logistyki, Działem Planningu, inżynierami oraz biurami KM na całym świecie.

Dział Shared Services stacjonuje w budynku BB Park przy ul. 1 Maja 39 w Szczecinie.

Twój zakres obowiązków:

  • Procesowanie zapytań ofertowych na części zamienne, realizacja zamówień oraz fakturowanie
  • Współpraca z Działem Wsparcia Klienta w Norwegii i w Polsce oraz z działami Service & Spare Parts Sales w biurach Kongsberg Maritime na świecie
  • Współpraca z Działem Logistyki i Planningu
  • Kontrola dokumentów wewnętrznych
  • Nadzór oraz kontrola jakości dokumentów

Od Ciebie oczekujemy:

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, skrupulatność

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość Microsoft Dynamics Axapta i CRM

To oferujemy:

  • Skandynawską kulturę pracy
  • Dbałość o work-life balance
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, online kursy angielskiego oraz niemieckiego)
  • Naukę języka Norweskiego w biurze
  • Pełny komplet narzędzi do pracy

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Służbowy telefon i laptop do użytku prywatnego
  • Dofinansowanie obiadów
  • Platforma benefitowa
  • Parking dla pracowników
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Pakiet relokacyjny
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość zakupu akcji Kongsberg Gruppen z 25% rabatem
  • I wiele innych

Świetną atmosferę i kulturę pracy zapewnia fakt, iż:

  • Jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work oraz Great Place To Work dla Millenialsów
  • Jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki
  • Jesteśmy tytułowanym Pracodawcą Pomorza Zachodniego