Ledig stilling

Utgått annonse

Søknadsfristen for denne jobbmuligheten er passert

Kongsberg Gruppen

Inżynier ds. sieci komputerowych i cyberbezpieczeństwa

Holdingselskaper

Inżynier ds. Sieci Komputerowych i Cyberbezpieczeństwa pełni ważną funkcję związaną z konfigurowaniem rozwiązań sieciowych oraz dbaniem o bezpieczeństwo sieci.
Na tym stanowisku będziesz zajmował/a się projektowaniem, uruchamianiem, serwisowaniem oraz zdalnym wsparciem technicznym (I/II linia wsparcia) na statkach i obiektach typu Offshore.
Inżynier ds. Sieci Komputerowych i Cyberbezpieczeństwa ściśle współpracuje z innymi inżynierami oraz działem produktu aktywnie uczestnicząc w rozwoju i ulepszaniu systemów.

Kogo szukamy:

  • Jesteś absolwentem/ką lub studentem/ką ostatnich lat kierunków technicznych: automatyka i robotyka, mechatronika, informatyka lub pokrewne
  • Posiadasz wiedzę z dziedziny sieci komputerowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Łatwo przyswajasz oraz lubisz dzielić się wiedzą techniczną
  • Czytasz schematy elektryczne
  • Jesteś team player'em
  • Posiadasz pozytywną postawę interpersonalną
  • Jesteś dyspozycyjny/a do sporadycznych wyjazdów do biura w Norwegii w celu pogłębiania wiedzy o produkcie

Mile widziane:

  • Szkolenie/Certyfikacja CCNA
  • Doświadczenie na stanowisku technicznym

Twój zakres obowiązków:

  • Konfiguracja i support ekwipunku sieciowego, takich jak: Cisco: c892FSP, c891-24X, c1121-8P, c1000-24T-4G-L, WS-C2960L-24TS-LL Fortigate: FG-200e, FS-108F
  • Implementacja nowych sieciowych rozwiązań oraz poprawianie wydajności aktualnych konfiguracji sieci
  • Dbanie o bezpieczeństwo sieci oraz współpraca z Cyber Security Team
  • Badanie i analiza problemów w sieci
  • Aktualizacja firmware’u urządzeń
  • Uczestnictwo w projektach sieciowych
  • Aktualizowanie dokumentacji technicznej

To
 oferujemy:

  • Skandynawską kulturę pracy
  • Dbałość o work-life balance
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, online kursy angielskiego oraz niemieckiego)
  • Pełny komplet narzędzi do pracy

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Służbowy telefon i laptop do użytku prywatnego
  • Dofinansowanie obiadówPlatforma benefitowa
  • Nauka języka Norweskiego w biurze
  • Parking dla pracowników
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Pakiet relokacyjny
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość zakupu akcji Kongsberg Gruppen z 25% rabatem
  • I wiele innych

Świetną atmosferę i kulturę pracy zapewnia fakt, iż:

  • Jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work oraz Great Place To Work dla Millenialsów
  • Jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki
  • Jesteśmy tytułowanym Pracodawcą Pomorza Zachodniego

Link aplikacyjny: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c864590f16d947df8cc9416e3191bb4b