Detaljer

  • Bedrift
    Mploy AS
  • Sted:
    DRAMMEN
  • Type arbeid:
    Produksjon
  • Stillingstype:
    Heltid
  • Antall stillinger:
    2
  • Bransje:
    Rekruttering og bemanning
  • Utdanningskrav:
    Spesiell sertifisering
  • Arbeidserfaring:
    5-8 år
  • Fylke:
    BUSKERUD
  • Arbeidssted:
    DRAMMEN
  • Land:
    Norge
  • karriere-kode:
    398636

Spørsmål rettes til

Mploy zatrudni 2 elektrykow projekt zwiazany z wykonczeniem mieszkan

Mploy jest jedna z najwiekszych firm w Norwegii zajmujacych sie rekrutacja i posrednictwem pracy w branzy elektrycznej. Zarzad sklada sie z wykwalifikowanych fachowcow wspolpracujacych z kontrahentami prowadzacymi projekty na terenie Oslo, Drammen i okolicy. Posiadamy duza baze klientow ze stale wzrastajacym zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych elektrykow z nostryfikacja DSB.

Opis stanowiska
- Mieszkania - duzy projekt zwiazany wylacznie z mieszkaniami

Wymagania:
- DSB
- Norweski numer personalny lub tymczasowy numer ID
- Znajomosc jezyka norweskiego lub angielskiego
- Doswiadczenie zawodowe w Norwegii
- Umiejetnosc pracy samodzielnej jak i w zespole
- Praktyka z projektu o podobnym charakterze/profilu

Oferujemy:
- Zatrudnienie na warunkach norweskich
- Konkurencyjne wynagrodzenia
- Korzystne warunki ubezpieczeniowe i emerytalne
- Mozliwosc pracy na dlugoterminowych projektach
- Mozliwosc rozwoju zawodowego
- Pelen komplet narzedzi oraz ubranie robocze