• Bedrift
    28.02.2022
  • Stillingsfunksjon
    Ingeniør - service
  • Ansettelsesform
    workTime.Dzień
  • Bransje
    Holdingselskaper
  • Utdanningskrav
    Påkrevet
  • Arbeidserfaring
    Ønskelig
  • Adresse
    , Szczecin, West Pomerania (Poland)
    zachodniopomorski
    search.country.POLSKA
  • Antall stillinger
    1
  • karriere-kode
    4341602
  • Se her for andre jobber fra Kongsberg Gruppen
  • Oppdatert 19.01.2022
Ledig stilling

Utgått annonse

Søknadsfristen for denne jobbmuligheten er passert

Inżynier ds. Cyfryzacji

Jeśli szukasz niebanalnej pracy by mieć ciekawe życie, podróżować i poznawać świat, zarabiąjąc przy tym pieniądze to postaw na rozwój w firmie z dużymi możliwościami rozwoju i z najnowocześniejszą technologią dostępną na rynku. Zapewniamy pełen pakiet szkoleń, po których będziesz odpowiedzialny za projektowanie, uruchamianie, serwisowanie oraz zdalne wsparcie techniczne (I/II linia wsparcia) na statkach i obiektach typu offshore.

Zakres obowiązków:

Pracownicy pracują z:

•             cyfryzacją branży morskiej, offshorowej

•             1 i 2 linia wsparcia technicznego klienta

•             Projektują aplikacje webowe

•             Monitoringiem przesyłania danych oraz analizy dla big data

•             Administracją serwerów sieciowych

•             Tworzą aplikacje, które zmieniają branże

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Studiujesz lub jesteś absolwentem kierunków technicznych: automatyka, informatyka, statystyka lub pokrewne
  • znasz zagadnienia z dziedziny sieci komputerowych oraz baz danych
  • bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie
  • jesteś gotowy do sporadycznych wyjazdów zagranicznych

Jeśli nie jest Ci obce którekolwiek z poniższych haseł, będzie to Twoim dodatkowym atutem:

  • Windows server (2012/2016), Powershell, Linux, Docker
  • HyperV / VMWare
  • Cisco – podstawy sieci komputerowych
  • Data science, machine learning
  • Języki programowania (C#, Python, Node.js/AngularJS)

Nasi pracownicy są zadowoleni z pracy i zostają z nami na długie lata, ponieważ oferujemy:

•             świetną atmosferę w pracy:

               jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work 2020,

               jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work 2020 dla Millenialsów

               jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki

               jesteśmy Pracodawcą Pomorza Roku 2018

               skandynawską kulturę pracy – zwracamy się do siebie na "Ty" niezależnie od zajmowanego stanowiska i nie mamy dress code’u

•             stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•             prywatną opiekę medyczną z opcją dodatkową dla członków rodziny

•             ubezpieczenie na życie

•             program rekomendacji pracowników

•             wczasy pod gruszą/dofinansowanie urlopu

•             dofinansowanie obiadów i owocowy poczęstunek

•             elastyczne godziny pracy

•             platforma benefitowa

•             komfortowe, nowoczesne biuro z dostępnym chillout roomem

•             telefon i komputer służbowy do użytku prywatnego

•             dbałość o work-life balance

•             zakup akcji Kongsberg Gruppen z 25% rabatem

•             możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, online kursy angielskiego, niemieckiego oraz norweskiego , także dla członków rodziny)

•             prezenty okazjonalne dla naszych pracowników

•             pełny komplet narzędzi do pracy

•             pakiet relokacyjny

•             bonus z okazji narodzin dziecka oraz z okazji śubu

  • Bedrift
    28.02.2022
  • Bransje
    Påkrevet
    Ønskelig
  • Adresse
    1
    4341602